Genel

Liya Mobilya’dan Alışveriş Yaptı, Araba Kazandı

Liya Mobilya’nın düzenlemiş olduğu çekiliş vatandaşların katılımıyla gerçekleşti. Noter huzurunda ve Milli Piyango gözetiminde yapılan çekilişte arabayı kazanan isim Kasım Duman oldu.

Liya Mobilya’nın gerçekleştirdiği çekilişle bir kişiye araba, beş kişiye tablet, beş kişiye de cep telefonu hediye edildi. 6 ay boyunca devam eden kampanya kapsamında 1000 TL’lik alışveriş yapan her müşteri çekilişe katılma hakkı kazandı. Çekilişe 1300 kişi katılırken vatandaşlar çekiliş sonucunda bir Fiat Egea, 5 adet Samsung J2 Prime cep telefonu ve 5 adet Samsung Tab 3 / 7 İnç tablet kazanma şansı elde etti.

“Böyle bir kampanya yapmayı uzun süredir düşünüyordum”
Liya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kamuran Öztürk yaptığı konuşmada, “Arnavutköy’de Burger King, Liya Kozmetik, Liya Mobilya ve Liya Mobilya Outlet olarak hizmet vermekteyiz. Böyle bir kampanya yapmayı uzun süredir düşünüyordum. Arnavutköy’e kısmet oldu. Arnavutköy’de bir ilki gerçekleştirdik. Bundan dolayı gururluyum. Bu kampanya süresi boyunca bize destek olan kurum ve kuruluşların yanı sıra müşterilerimize çok teşekkür ederim” diye konuştu.

“Söylendiğinde şaşırdım”
Çekilişle araba kazanan Kasım Duman büyük bir sürpriz olduğunu belirterek, “Açıkçası arabanın bana çıkacağını hiç beklemiyordum. Telefon ile aranıp söylendiğinde şaşırdım. Nasip bizeymiş. Liya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kamuran Öztürk başta olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkür ederim” dedi.